top of page

Szanowni Państwo

Chciałbym zaprezentować prężnie działającą oraz stale rozwijającą się firmę  Usługi Geodezyjno – Kartograficzne Piotr Paskuda, którą założyłem w 1999 roku. Na przestrzeni osiemnastu lat, działając na terenie powiatu raciborskiego oraz powiatów sąsiednich, zdobyliśmy wiodącą pozycję na rynku  robót geodezyjnych. Corocznie wykonujemy ok. 600 różnych prac  branżowych, których najwyższą jakość oraz terminowość zapewnia profesjonalny i doświadczony zespół sześciu geodetów oraz trzech techników. Aby w pełni wykorzystać możliwości pracowników, mają oni dostęp do najnowszych technologii pomiarowych.

 

Dysponujemy rozbudowaną bazą sprzętową GPS, tachimetrami, niwelatorami, a wyniki pomiarów przedstawiamy w postaci nowoczesnych opracowań analogowych jak i numerycznych, dostosowanych do potrzeb inwestora. Stale rozwijamy bazę sprzętową i programową o najnowsze technologie, co pozwala realizować ambitne projekty naszych klientów i  zapewnić najwyższą jakość usług.

W maju 2018 roku w naszej działalności pojawiła się firma podległa: Geodezja Paskuda sp.j., która to reprezentowana przez Krzysztofa i Marcina Paskudę w styczniu 2023r, w pełni przejęła firmę ojca.

bottom of page